Na sygnaleTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Pościg za golf-em

W sobotę koło godz. 14:25 policjanci ruchu drogowego zatrzymali w bezpośrednim pościgu 31-latka mieszkańca gm. Chełm, który popełnił szereg wykroczeń oraz nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna był trzeźwy ale nie posiadał nigdy prawa jazdy i aktualnych badań technicznych pojazdu. Teraz zostanie skierowany wniosek o ukaranie uciekiniera.

W sobotę koło godziny 14:25 policjanci drogówki zauważyli pojazd m-ki VW Golf, który na ul. Lwowskiej przejechał na czerwonym świetle następnie wyprzedził inny pojazd na podwójnej ciągłej najeżdżając również na powierzchnię wyłączoną z ruchu. Po czym nie zatrzymał się do kontroli pomimo, iż policjanci dawali wyraźne znaki do zatrzymania. Funkcjonariusze ruszyli w pościg za w/w samochodem. VW Golf zjechał z drogi krajowej nr 17 na parking w miejscowości Kolonia-Łaszczówka zatrzyma się i kierujący dalej próbował uciekać pieszo. Mężczyzna nie reagował na polecenia policjantów aby ten się zatrzymał.

Po krótkim pościgu 31-letni mieszkaniec gminy Chełm został zatrzymany. Mężczyzna był trzeźwy ale nie posiadał nigdy prawa jazdy i aktualnych badań technicznych pojazdu. Teraz zostanie skierowany wniosek o ukaranie uciekiniera.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *