Na sygnaleTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Włamanie do sklepu osiedlowego

Dzięki szybkiemu zgłoszeniu i reakcji policjantów zostali zatrzymani czterej sprawcy kradzieży z włamaniem do sklepu osiedlowego. Okazali się nimi 4 mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego w wieku od 16 do 17 lat. Z wnętrza sklepu ukradli pieniądze w kwocie 340 zł oraz kosz z lodami o wartości 350 zł. 16-latek odpowie przed sądem dla nieletnich, a pozostałym trzem 17–latkom grodzi do 10-lat pozbawienia wolności, jeszcze dzisiaj zostaną im przedstawione zarzuty.
Wczoraj w nocy o godz. 22:30 na alarmowy telefon zadzwoniła kobieta, która poinformowała dyżurnego KPP, że do sklepu przy ul. Kr. Zygmunta ktoś się włamał. Policjanci, którzy chwilę po tym byli na miejscu potwierdzili, iż w sklepie z pieczywem jest wybita szyba i są otwarte drzwi. We wnętrzu sklepu panował nieład.
Sprawców kradzieży szybko zatrzymano. Okazali się nimi 4 mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego w wieku od 16 do 17 lat. Z wnętrza sklepu ukradli pieniądze w kwocie 340 zł oraz kosz z lodami o wartości 350 zł. Młodzi przestępcy byli już znani wcześniej naszym funkcjonariuszom. 16-latek odpowie przed sądem dla nieletnich a pozostałym trzem 17–latkom grodzi do 10-lat pozbawienia wolności.

mat. KPP w TL

Jeden komentarz do “TOMASZÓW Włamanie do sklepu osiedlowego

  • A zawsze pisałam że tomaszowscy policjanci super pracują, sprawnie obowiązki w pracy wykonują. Za te słowa prawdy co o nich pisałam, trzy lata na forum ostre starcia miałam. Znalazł się uwierzcie jeden człowiek taki i kłócił się ze mną, że to złe chłopaki. Widocznie mandaty zbierał od Policji, albo ich nie lubił bo są bardzo bystrzy. Szybko wykrywają włamania, napady i nikt ich nie zniszczy, bo nikt nie da rady. Szanuję Policję i ich ciężką pracę, bo dla nas pracują mając marną płacę. Może po wyborach rząd się trochę zmieni i ich niebezpieczną pracę ktoś doceni.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *