SPORTTyszowce

SPORTY WALKI Kolejne medale Tyszowian

Kolejny udany weekend mają za sobą zapaśnicy z Tyszowiec. Podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Strefy C w Zapasach Klasycznych, które odbyły się w Nowinach koło Kielc podopieczni trenera Daniela Chwastka wywalczyli dwa złote medale i jeden brązowy.

W turnieju wzięło udział blisko 150 zawodników z województw lubelskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.
Medale złote zdobyli: w kategorii wagowej do 41 kg Kewin Materna oraz walczący w kategorii wagowej do 44 kg Jakub Flak. Medal brązowy wywalczył Mateusz Kułaj.
Trener Daniel Chwastek: wysoko oceniam start moich wychowanków w tzw. MMMce. Cała trójka już od kilku zdobywa na najpoważniejszych turniejach wojewódzkich i ogólnopolskich w zapasach i sumo medale. Obecnie zawodnicy przygotowują się do startu w Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Strefy C w Zapasach w Stylu Wolnym, które odbędą się już za tydzień w Połańcu. Korzystając z okazji serdecznie zapraszam dzieci i młodzież na treningi zapaśnicze do Tyszowiec – tel. kontaktowy 606375234.