SPORTY WALKI Sensei Jan Janssens w Tomaszowie

W Tomaszowie Lubelskim gościli wybitni sportowcy, którzy przyjechali na zaproszenie Tomaszowskiego Klubu Karate Tradycyjnego.
W dniach 16-17 kwietnia na hali Zespołu Szkół nr 2 odbyło się dwudniowe seminarium Aikijujutsu Kobukai, które poprowadził niekwestionowany światowy autorytet w tej dziedzinie Sensei Jan Janssens 8 dan – prezes Federacji AIKIDO.

Oprócz niego do Tomaszowa przyjechali – Rob Van Hees oraz Tom Belmans.
Zarząd Tomaszowskiego Klubu Karate Tradycyjnego zorganizował spotkanie integracyjne oraz promocyjne, które odbyło się 15 kwietnia w Stadninie pod Lasem w Dąbrowie Tomaszowskiej.
Gospodarze spotkania zaprezentowali materiał filmowy prezentujący osiągnięcia wychowanków i trenerów TKKT, a także opowiedzieli o planach na przyszłość.
W spotkaniu udział wzięli m.in.: Jerzy Wereszczak – wicestarosta Powiatu Tomaszowskiego, Ewa Piwko-Witkowska – prezes Lokalnej Grupy Działania Roztocze Tomaszowskie, przedstawiciele TKKT – Robert Witkowski, Wojciech Sobczyński, Agnieszka Malec i Janusz Tor.
Goście mieli okazję delektować się tradycyjnymi roztoczańskim potrawami przygotowanymi i serwowanymi przez Stadninę pod Lasem.


Redakcj@/fot. MagMa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.