SUSIEC Odpowie za posiadanie narkotyków

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 19-latka, u którego znaleźli narkotyki. Marihuanę mundurowi znaleźli ukrytą w kruszarce. Jak się w dodatku okazało, kolejne zakazane substancje młody mężczyzna ukrył w lesie w słoiku pod stertą gałęzi.

Kryminalni z tomaszowskiej komendy przeszukali niedawno mieszkanie zajmowane przez 19-letniego mężczyznę. Mieli podejrzenia, że może posiadać narkotyki. Wkrótce znaleźli to czego szukali. Policjanci ujawnili marihuanę w kruszarce. Nie przekonało policjantów tłumaczenie, że zakazane substancje 19-latek po prostu znalazł pod bramą.

Mundurowi ustalili, że nastolatek może posiadać większą ilość narkotyków. Znaleźli je w kompleksie leśnym znaleźli ukryte w słoiku pod stertą gałęzi.

Mieszkaniec gm. Susiec odpowie wkrótce za posiadanie narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

mat. KPP w TL

2 myśli na temat “SUSIEC Odpowie za posiadanie narkotyków

 • 25 lipca, 2020 o 11:06 am
  Permalink

  Jakby to byl normalny kraj to konopie bylyby normalnie dopuszczone do uzytku jak piwo – i ludzie mieliby z tego pozytek i panstwo. A tak, wsadza dzieciaka do pierdla i zniszcza mu zycie – tyle w temacie.

  Odpowiedz
  • 25 kwietnia, 2021 o 7:57 pm
   Permalink

   Tylko ciekawe że tam działa faktycznie grupa przestępczą na takiej wsi! Żart gdyby chcieli to by połapali ich po kontak społecznościowych znaleźli to co znaleźli a czego nie znaleźli warto się zastanowić

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.