SUSZÓW Zginął 44-letni mężczyzna

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj (2 marca) po godz. 20 w miejscowości Suszów (gm. Telatyn).

W wypadku zginął 44-letni kierowca auta marki kia. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 20 w Suszowie. Samochodem markiki kia podróżował 44-latek mieszkaniec gm. Dołhobyczów. Kierujący samochodem po wyjechaniu z zakrętu drogi, na prostym odcinku stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwległe pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Na miejscu była podjęta próba reanimacji przez strażaków do przyjazdu karetki. Niestety mężczyzny nie dało się uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny. Śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.
Policja apeluje o rozwagę na drodze. Ze względu na zmienną aurę, drogi stają się bardzo niebezpieczne. Poruszając się po nich, musimy dostosować prędkość do aktualnie panujących warunków, a także właściwie ocenić możliwości kierowanego przez nas pojazdu. Kierujmy się rozsądkiem, aby nie przyczyniać się do zaistnienia tak tragicznych zdarzeń.
mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.