Co gdzie kiedy ?InfoTelatyn TELATYN Zapraszamy panie na badanie 28 lutego, 2017 Redakcj@ 13 marca 2017 roku (poniedziałek) w Telatynie odbędą się bezpłatne badania mammograficzne (przy ośrodku zdrowia). Badania skierowane są do pań w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały mammografii. Szczegóły na plakacie.