TOMASZÓW Budżet Obywatelski – głosy policzone. Można zgłaszać uwagi nt. wdrażania projektów

W tym roku wpłynęła rekordowa liczba głosów na Budżet Obywatelski. Zdecydowano na co zostaną przeznaczone pieniądze w wysokości ok. 160 tys zł.
Organizacja Pikniku Rodzinnego „Muzyczna Podróż z mieszkańcami miasta” to inicjatywa, która otrzymała 1429 głosów (koszt przedsięwzięcia to 20 tys. zł).
38 tys. zł kosztować będzie modernizacja placu zabaw przy ul. Promiennej 1 (głos na ten projekt oddało 965 osób). Teren rekreacyjny na os. Południe to przedsięwzięcie kosztować ma 50 tys. zł – na ten pomysł oddano 478 głosów. Z kolei niemal 50 tys. zł kosztować ma wypożyczalnia nartorolek dla mieszkańców do letniego uprawiania narciarstwa biegowego (406 osób oddało głos na ten projekt).
Z 200 tys. zł, które przeznaczono na BO pozostaje jeszcze kilkadziesiąt tysięcy. Jeszcze nie wiadomo na jaki projekt ta kwota zostanie przeznaczona.
Można zgłaszać uwagi do Budżetu Obywatelskiego.
W związku z zakończeniem procedury wyboru projektów do realizacji w ramach III edycji Budżetu Obywatelskiego można o zgłaszać uwagi i opinie na temat wdrażania Budżetu Obywatelskiego w Tomaszowie Lubelskim.
Wszystkie uwagi należy kierować pod adres umtomaszow@tomaszow-lubelski.pl lub za pośrednictwem panelu kontaktowego znajdującego się pod linkiem www.tomaszow-lubelski.pl/index.php?id=101
Redakcj@/fot. |UM w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.