TOMASZÓW Seat potrącił kobietę

Na przejściu dla pieszych 77–letni kierujący pojazdem marki Seat potrącił kobietę. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Piesza doznała ogólnych stłuczeń ciała, po przebadaniu przez lekarza została zwolniona do domu.

Wczoraj po godzinie 17:00 na przejściu dla pieszych przy ul. Piekraskiej w Tomaszowie Lubelskim doszło do potrącenia pieszej. Kierujący pojazdem marki Seat, 77-letni mieszkaniec Tomaszowa wyjaśnił policjantom, że nie zauważył kobiety ponieważ oślepił go pojazd jadący z naprzeciwka. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu – był trzeźwy. 60-letnia tomaszowianka została przewieziona do szpitala, gdzie po przebadaniu przez lekarza została zwolniona do domu.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu, który odpowie teraz za nieustąpienie pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.

info. KPP w TL

One thought on “TOMASZÓW Seat potrącił kobietę

  • 10 marca, 2017 o 6:21 pm
    Permalink

    A oczy, i zasada ograniczonego zaufania gdzie ? Przecież żeby zostać potrąconym, to trzeba jakoś pod ten samochód wejść ! To że kierowca mógł być winien to inna para kaloszy, on zasłużoną karę poniesie, ale co z tego jak gapiasty przechodzeń w konfrontacji z autem nie ma wielkich szans !
    Ale jedni durnie kładą innym durniom do głowy że pieszy ma pierwszeństwo na przejściu bezwarunkowe , nie kładąc nacisku na zasadę ograniczonego zaufania, i widzimy tego skutki !

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.