TOMASZÓW Była zła więc porysowała karoserię

13 maja 2018 roku właścicielka renault zadzwoniła do dyżurnego Policji, mówiąc że przed chwilą widziała jak kobieta porysowała długopisem jej samochód. Sprawczyni została zatrzymana i przewieziona na komendę. Była nietrzeźwa i jak twierdziła miała zły humor.

13 maja 2018 roku w południe na stanowisko dowodzenia tomaszowskiej komendy, zadzwoniła mieszkanka gm. Tomaszów, że znana jej kobieta właśnie porysowała jej samochód. Na osiedle domków jednorodzinnych w Tomaszowie, został wysłany patrol policyjny, który rozpytał zgłaszająca jak doszło do uszkodzenia lakieru renaulta. 40-latka powiedział, iż stojąc w oknie zobaczyła, jak koło jej samochodu kręci się kobieta, która trzymała w ręku czarny przedmiot i przesuwała nim po karoserii. Policjanci dokonali oględziny pojazdu znajdującego się na podjeździe. Wykonali dokumentację fotograficzną czarnych rys na lakierze.

Sprawczyni została zatrzymana i przewieziona na komendę. Podczas przeszukania 42-latki ujawniono w torebce czarny długopis z uszkodzoną końcówką. Kobieta nie umiała racjonalnie wytłumaczyć dlaczego to zrobiła. Była nietrzeźwa i jak twierdziła miała zły humor. Właścicielka pojazdu straty wyceniła na 3 tys. zł. Zebrany materiał dowodowy zostanie przesłany do sądu. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

mat. KPP w TL

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.