Na sygnaleTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Dopalacze z paczkomatu

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 22-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna posiadał przy sobie blisko 25 gramów dopalaczy. Nielegalne substancje 22-latek odebrał z paczkomatu. Wkrótce młody mężczyzna odpowie za posiadanie tych niebezpiecznych środków.

Do zatrzymania 22-latka doszło wczorajszego dnia. Tomaszowscy kryminalni pojechali pod jeden z paczkomatów w mieście. Mieli informację, że mieszkaniec miasta ma odebrać tam przesyłkę.

Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się uzasadnione. Nam miejscu zastali 22-latka, przy którym znaleźli przesyłkę, a w niej nielegalne substancje. Zawartością przesyłki było 25 gram dopalaczy.

Młody mężczyzna tłumaczył mundurowym , że zakupił dopalacze w intrenecie do użytku własnego. Teraz odpowie za posiadanie tych środków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Pamiętajmy, że dopalacze to bardzo groźne i szybko uzależniające substancje psychoaktywne. Ich skład nigdy do końca nie jest znany, bywa często modyfikowany i może być różnego pochodzenia. Bardzo często w ich skład wchodzą trujące środki chemiczne, dlatego też są szczególnie niebezpieczne dla zdrowia i życia.

mat. KPP TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *