TOMASZÓW Kiermasz świąteczny w przedszkolu

Boże Narodzenie to wyjątkowy, magiczny czas, własnoręcznie wykonane dekoracje zimowe pozwalają w pełni poczuć aurę świąt, a każdy moment poświęcony na tworzenie świątecznych ozdób i wypieków potęguje ten klimat. Włączając dzieci w przygotowania do świąt od najmłodszych lat wprowadzamy je w świat uniwersalnych wartości takich jak miłość, dobro, piękno i prawda. Angażowanie dziecka i wspólne poznawanie tradycji rodzinnych, regionalnych i narodowych sprzyja wzmocnieniu więzi emocjonalnej z rodziną, uczy również otwierania się na innych ludzi. Tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie i istota ich kultywowania
jest impulsem do wielu przedświątecznych wydarzeń w przedszkolu.

            Zgodnie z tradycją  w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim został zorganizowany KIERMASZ OZDÓB I STROIKÓW BOŻONARODZENIOWYCH, na którym rodzice oraz wszyscy odwiedzający nasze przedszkole mogli kupić świąteczne kartki, aniołki, choinki, bombki oraz stroiki. Nie zabrakło również pysznych, kolorowych, pachnących pierniczków. Wszystkie wspaniałe elementy dekoracyjne i przekąski to dzieła rąk naszych przedszkolaków, a także rodziców którzy uczestniczyli w świątecznych warsztatach popołudniowych. Wszyscy włożyli wiele serca i pracy w przygotowania co zapewniło miłą świąteczną atmosferę.

            Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Kierujemy serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy swoją hojnością wsparli nasze przedsięwzięcie. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na doposażenie sal oraz placu zabaw, co z pewnością umili dzieciom czas spędzony w przedszkolu i pozwoli na rozwijanie zainteresowań.

mat. nadesłany/E. Światowiec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!