Na sygnaleTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Kierował mając w organizmie 2 promile

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie 59-letni tomaszowianin, który wczoraj w centrum miasta kierował dacią mając w organizmie 2 promile alkoholu. Dalszą jazdę pijanemu kierowcy uniemożliwił policjant Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego tomaszowskiej komendy, który po służbie zatrzymał nieodpowiedzialnego kierowcę.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na ulicy Matejki w Tomaszowie Lubelskim. Uwagę policjanta będącego po służbie zwrócił mężczyzna, którego zachowanie wskazywało, że może on znajdować się pod działaniem alkoholu. Mężczyzna ten wsiadł do samochodu marki Dacia i próbował odjechać spod sklepu. Jazdę uniemożliwił mu policjant „śledczy” tomaszowskiej komendy. O całej sytuacji powiadomił dyżurnego, który na miejsce wysłał policjantów z ruchu drogowego.

Jak się okazało 59-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego w organizmie miał 2 promile alkoholu i chwilę wcześniej w takim stanie przyjechał na ulicę Matejki. Mundurowi już teraz zatrzymali mu prawo jazdy, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu wysoka kara finansowa oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

inf. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *