TOMASZÓW Kradzież z włamaniem do sklepu

Za kradzież z włamaniem do sklepu spożywczego na terenie Tomaszowa Lubelskiego odpowie 22-letni mieszkaniec miasta. Jego łupem padły wyroby tytoniowe oraz alkohol o wartości 1 200 złotych. Kryminalni już następnego dnia zatrzymali włamywacza i odzyskali część skradzionego mienia. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do włamania doszło w miniony wtorek przed godziną 23:00 w jednym ze sklepów spożywczych na terenie Tomaszowa Lubelskiego. Włamywacz dostał się do wnętrza sklepu poprzez wybicie szyby w drzwiach wejściowych obiektu. Jego łupem padły papierosy i alkohol, które wyniósł ze sklepu w reklamówce oraz ukrył pod kurtką. Całe zajście zostało nagrane przez kamery monitoringu zainstalowane w sklepie. Wartość skradzionego mienia właściciel wycenił na 1 200 złotych.

Tomaszowscy operacyjni szybko ustalili i zatrzymali sprawcę włamania, którym okazał się dobrze znany funkcjonariuszom 22-latek.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem i przyznał się do winy. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Teraz za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.