TOMASZÓW Laury dla najlepszych

9 marca 2016 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski Wojciech Żukowski – burmistrz miasta, Jacek Pawłucki – przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Rady Miasta oraz Henryk Nowosad – naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Tomaszów Lubelski wręczyli uczniom szkół podstawowych i gimnazjów listy gratulacyjne.
Okazją do uhonorowania uczniów było przyznanie im stypendiów za osiągnięcie, w pierwszym semestrze roku szkolnego 2015/2016, wysokich wyników w nauce oraz wysokich osiągnięć we współzawodnictwie sportowym.
Burmistrz Miasta gratulując uczniom dotychczasowych dokonań, życzył, aby stypendium było motywacją do dalszego rozwoju, doskonalenia wiedzy i umiejętności, a przede wszystkim, bodźcem do dalszej pracy, do realizacji własnych aspiracji, kolejnych pomyślnych startów i wspaniałych wyników sportowych oraz osiągnięć edukacyjnych.
Wyraził nadzieję, że dotychczasowe sukcesy są zapowiedzią dalszego rozwoju i w przyszłości zaowocują jeszcze lepszymi wynikami.
[print_gllr id=3989]
Lista nagrodzonych:
Stypendium za wysokie wyniki w nauce otrzymali:
Szkoła Podstawowa nr 2
Anna Kamińska
Alicja Matwiejszyn
Jakub Gałan
Magdalena Słoboda
Natalia Pitura
Martyna Miller
Emilia Szokalewicz
Kamil Cisek
Anna Sujko
Wiktoria Palak
Szkoła Podstawowa nr 3
Hanna Kuźniarska
Julia Sagan
Jakub Góra
Natalia Grabek
Michalina Hałasa
Karolina Kaznowska
Aleksandra Latos
Igor Mróz
Maciej Orzechowski
Patrycja Palak
Maja Rusin
Oliwia Stawarska
Maciej Teterycz
Gimnazjum nr 1
Gabriel Birunt
Magda Brzozowska
Gabriela Bundyra
Bartłomiej Drabik
Jagoda Grzechnik
Sylwia Grzyb
Julia Idzik
Ewelina Kawa
Julia Kida
Magdalena Koman
Julia Lorenc
Maciej Łoś
Greta Mróz
Karolina Nisztuk
Jakub Steczkiewicz
Aleksandra Tytuła
Michał Wolski
Weronika Woś
Gimnazjum nr 2
Cezary Kapturkiewicz
Karol Wolczyk
Jakub Ferenc
Natalia Paszt
Bartłomiej Szykuła
Natalia Krawczyk
Maja Jasińska
Zuzanna Kudyba
Katarzyna Teterycz
Weronika Mieszczakowska
Barbara Piechnik
Barbara Mickiewicz
Mikołaj Łaba
Ewa Buczkowska
Barbara Mazur
Michał Świderek
Julia Kielnik
Natalia Madej
Agata Mandziuk
Aleksandra Koperwas
Gabriela Nowosad
Stypendium za szczególne osiągnięcia sportowe otrzymali:
Szkoła Podstawowa nr 2
Marcin Błajda
Michał Rybaczyński
Patryk Kraszewski
Adrian Żurawski
Oskar Lasota
Michał Wojtowicz
Adrian Michalski
Norbert Bukała
Justyna Łukasiewicz
Paweł Borek
Grzegorz Dolanowski
Szkoła Podstawowa nr 3
Szymon Bełz
Maciej Dubas
Piotr Grad
Kamila Harbuz
Weronika Kornaga
Kajetan Kulczyński
Wiktoria Legeżyńska
Martyna Nizio
Oliwia Pawłowska
Karina Probola
Julia Sidor
Gimnazjum nr 1
Sylwia Biela
Agata Grzesik
Magdalena Kuśmierz
Zuzanna Mandziuk
Weronika Nieścior
Natalia Pliżga
Katarzyna Sendecka
Klaudia Tor
Natalia Wiater
Damian Jarosz
Bartłomiej Malec
Maciej Malec
Szymon Małka
Daniel Pąk
Kacper Polisiewicz
Piotr Sobczyński
Maciej Stożek
Jakub Szuta
Gimnazjum nr 2
Jakub Witkowski
Jędrzej Gęborys
Sebastian Gromek
Szymon Leńczuk
Łukasz Ożarowski
Patryk Wawrzusiszyn
Jan Żółkiewski
Patryk Gwizdała
Michał Borejczuk
Karol Kluczek
Piotr Kowalczuk
Karol Wolczyk
Dominika Borek
Iga Wawryszczuk
Patrycja Kozdra
Anna Berezecka
Monika Skinder
Kinga Wójtowicz
Natalia Jagieła
Natalia Madej
Natalia Paszt
Natalia Chromiec
Barbara Mazur
Marlena Mróz
Maja Jasińska
Paulina Beba
Maja Rębisz
mat. UM w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.