TOMASZÓW Narkotyki i broń palna w mieszkaniu 23-latka

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali wczoraj czterech mężczyzn. Podczas przeszukania mieszkania, w którym przebywali policjanci znaleźli dopalacze, marihuanę i sprzęt potrzebny do dalszej dystrybucji tych środków. W trakcie kolejnych przeszukań operacyjni znaleźli także broń palną i papierosy bez polskich znaków akcyzy. Wszyscy zatrzymani już wcześniej łamali prawo. Wszyscy trafili już do policyjnego aresztu.
Wczoraj do mieszkania w centrum miasta weszli tomaszowscy operacyjni z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową. Mieli informacje, że pod tym adresem mogą znajdować się nielegalne substancje.
W mieszkaniu znajdowało się trzech mężczyzn. Najwyraźniej nie spodziewali się gości, gdyż policjanci zastali ich podczas konsumpcji piwa i grania w gry.
Policjanci nie mieli kłopotów ze znalezieniem tego czego szukali, bo te nielegalne substancje znajdowały się na widoku – na stoliku w pokoju. Rozsypany i ułożony biały proszek  gotowy był do zapakowania i sprzedaży.
Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy miasta w wieku 20-32 lat, znani już wcześniej za konflikty z prawem. Jak się okazało, jeden z mężczyzn miał pecha, bo znalazł się w tym mieszkaniu, gdyż przyszedł właśnie po zakup działki narkotyku. 32-letni mieszkaniec Tomaszowa został zatrzymany gdy wychodził z lokalu mając przy sobie dopalacze.
W mieszkaniu oprócz blisko 50 g dopalacza i kilku gram marihuany została zabezpieczona waga. Ponadto w samochodzie właściciela mieszkania – 23-latka, została ujawniona broń palna, naboje, i kolejna waga. Samochód 23-latka najprawdopodobniej był również wykorzystywany do sprzedaży substancji zabronionych, bo mogła o tym świadczyć tafla szkła pobrudzona białym proszkiem, która znajdowała się w bagażniku.
Podczas przeszukania miejsca zamieszkania innego z mężczyzn funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 10 g dopalacza oraz blisko 350 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.
Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do tomaszowskiej komendy gdzie trwają czynności z ich udziałem. Dla żadnego z nich nie jest to pierwszy raz kiedy złamali prawo.
mat. KPP w TL

3 komentarze do “TOMASZÓW Narkotyki i broń palna w mieszkaniu 23-latka

 • 23 marca, 2017 o 11:10 pm
  Permalink

  broń palna? przecież to wiatrówka na CO2… ech fachowcy…

  Odpowiedz
 • 26 marca, 2017 o 5:10 pm
  Permalink

  Jeden umie czytać a drugi pisać . U mnie jak na przeszukaniu znaleźli łuskę z drugiej wojny, wystrzeloną i zgniecioną łopatą w czasie kopania ogródka, to z miną uśmiechniętą niósł ją jak jakieś trofeum w stanie ekstazy, i dzwonił do szefa co on ma z tym fantem zrobić , normalnie jak by znalazł arsenał !

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.