TOMASZÓW Narkotykowy recydywista

Policjanci realizując nakaz doprowadzenia przyjechali do domu 24-letniego tomaszowianina. Podczas zatrzymania ujawnili i zabezpieczyli w jego mieszkaniu marihuanę i dopalacze. Teraz oprócz zasądzonej kary pozbawienia wolności 24-latek musi liczyć się z odpowiedzialnością za posiadanie środków odurzających.

Policjanci z Wydziału Prewencji tomaszowskiej komendy podczas minionego weekendu, pojechali do mieszkania w centrum miasta. Celem ich wizyty był wystawiony nakaz doprowadzenia na mieszkającego tam 24-latka. Mężczyzna miał do „odsiadki” kilka miesięcy za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze podczas zatrzymania mężczyzny ujawnili u niego marihuanę i dopalacze, które leżały na blacie kuchennym obok małej wagi elektronicznej. 24-latek tłumaczył się, że znalazł zakazane substancje na jednej z ulic. Policjanci zatrzymali młodego mieszkańca Tomaszowa i przewieźli na komendę w celu wykonania dalszych czynności.

Następnie 24-latek został doprowadzony do Zakładu Karnego w Zamościu w celu odbycia zasądzonej kary kilku miesięcy pozbawienia wolności. Teraz 24-latek musi się liczyć z dłuższym pobytem za kratkami, ponieważ kolejny raz odpowie przed Sądem za posiadani środków odurzających.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.