TOMASZÓW Nieuwaga przyczyną potrącenia pieszej

Dzisiaj w godzinach porannych w Tomaszowie lubelskim doszło do wypadku drogowego. Kierujący samochodem marki Ford nie zauważył przechodzącej przez przejście dla pieszych nastolatki i potrącił ją. Piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach porannych. Dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszej na ul. Żwirki i Wigury w Tomaszowie Lubelskim. Policjanci ustalili, że 18-letni kierujący fordem nie ustąpił pierwszeństwa 15-latce, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych. Kierowca tłumaczył, że nie widział nikogo na przejściu, dlatego doszło do potrącenia nastolatki. 

    15-latka z gm. Krasnobród z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Kierowcy nic się nie stało, był trzeźwy.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

5 myśli na temat “TOMASZÓW Nieuwaga przyczyną potrącenia pieszej

 • 9 września, 2019 o 10:35 pm
  Permalink

  Szkoda że nie napisaliście prawdy że przechodziła za przejściem i z telefonem w ręku!

  Odpowiedz
 • 9 września, 2019 o 10:37 pm
  Permalink

  UU NIEŹLE.. SZKODA, ŻE TAK NIE BYŁO JAK TUTAJ PISZĄ…

  Odpowiedz
 • 10 września, 2019 o 7:00 am
  Permalink

  Dlaczego nie dodali, że wtargnęła na przejście patrząc się w telefon. I do tego przechodziła przez pasy nie tak jak powinna tylko na skos. Byłam tego świadkiem i wszystko widziałam, a to co oni mówią i piszą to jest jakaś bzdura. Niech się zastanowią kto naprawdę był winny.
  Po prostu gówniara patrząc się w telefon weszła bezczelnie i bezmyślnie na pasy i do tego dała problemy młodemu chłopakowi.
  Troche rozumu!

  Odpowiedz
 • 10 września, 2019 o 11:12 am
  Permalink

  Szkoda że nie napisaliście prawdy że przechodziła za przejściem i z telefonem w ręku!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *