Na sygnaleTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Obrabował zakrystię w kościele Serca Pana Jezusa

31 grudnia 2015 roku podczas pościgu tomaszowscy kryminalni zatrzymali 35-latka, który okradł zakrystię w kościele Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Lubelskim.
Jego łupem padły klucze i krzyżyk. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że klucze, krzyżyk i rękawiczki znalazł przy zakrystii a w kościele był żeby się pomodlić.
Mężczyzna był znany naszym funkcjonariuszom, posiada bogatą przeszłość kryminalną.

31 grudnia 2015 roku koło godziny 7.00 proboszcz z kościoła Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Lubelskim zawiadomił dyżurnego komendy Policji, że z zakrystii zostało skradzionych kilka pęków kluczy. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci. Operacyjni w szybkim czasie ustalili kto może być sprawcą tej kradzieży. 35-letni mieszkaniec Tomaszowa został zatrzymany przez nich w bezpośrednim pościgu i przewieziony na komendę.
Znaleziono przy nim skradzione klucze. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że klucze, krzyżyk i rękawiczki znalazł przy zakrystii a w kościele był żeby się pomodlić.
Sprawca tej kradzieży był już wielokrotnie karany za podobne przestępstwa. W tym wypadku grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *