Tomaszów Lubelski

TOMASZÓW Powiat wyremontuje drogi

18 marca 2016 roku Starosta Tomaszowski – Jan Kowalczyk, członek Zarządu Powiatu – Tadeusz Stanibuła i skarbnik powiatu – Barbara Pakosik podpisali umowę na dofinansowanie zadania „Poprawa dostępności komunikacyjnej w zakresie przebudowy dróg powiatowych nr 3542L Tomaszów Lubelski – Łaszczówka, nr 3542L Tomaszów Lubelski – Przeorsk i 3530 L Jarczów – Korhynie.
podpisali_porozum
Dofinansowanie z budżetu państwa wyniesie 3 mln zł, a pozostałe środki w wysokości 5 mln zł pochodzić będą z budżetu Powiatu Tomaszowskiego oraz gmin Tomaszów Lubelski i Jarczów.
Umowę na dofinansowanie wręczył Wojewoda Lubelski – Przemysław Czarnek, a przyznane środki stanowią dotację celową w ramach programu „Rozwój gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019.
mat. Starostwo Powiatowe w TL

2 komentarze do “TOMASZÓW Powiat wyremontuje drogi

  • Lepiej wezcie się za obwodnicę bo całe miasto a szczególnie centrum Tomaszowa trzęsie się od przejeżdżających Tirów.Obwodnica miała być już oddana do Użytku ok.5 lat temu.
    Konserwator zabytków w Zamościu pierdzi w stołek i nic sobie nie robi z tego,że strefa objęta ochroną centrum Tomaszowa pomału się rozpada,a ludziom mieszkającym przy ul.Zamojskiej i Lwowskiej z wstrząsów odpada tynk w mieszkaniach!!

    Odpowiedz
    • Obwodnica jest to zadanie rządowe (GDDKiA), a powiat zarządza innymi drogami i stara się je wyremontować. I wsio 😀

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *