EdukacjaNa sygnaleTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Przedszkolaki na komisariacie

Tomaszowska Policja gościła wczoraj u siebie grupę najmłodszych przedszkolaków. Była to wizyta wychowanków Niepublicznego Przedszkola „Baśniowa Kraina”.
Dzieci zwiedziły budynek komendy, obejrzały pojazdy służbowe, uczestniczyły w pogadance na temat bezpieczeństwa na drodze i w życiu codziennym. Uściskały policyjną maskotkę Gryfa.
Obiekt tomaszowskiej Komendy Powiatowej Policji odwiedziły wczoraj dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Baśniowa Kraina” w Tomaszowie Lubelskim. Około 30 przedszkolaków przybyło, aby zobaczyć komendę. Dzieci zostały oprowadzone po budynku, zobaczyły policjantów przy pracy, zwiedziły pomieszczenia siłowni i sali gimnastycznej. Dzieci pierwszy raz zobaczyły naszą maskotkę policjanta Gryfa. Każde z dzieci chciało go przytulić.
Na placu tomaszowskiej jednostki, mali goście obejrzeli również kojce dla psów służbowych, zasiedli za kierownicą radiowozów i quada.
Terenowy czterokołowiec wzbudził duże zainteresowanie. Największym zainteresowaniem cieszył się przewodnik psa wraz z psem Adular, który opowiedział na czym polega jego praca.
mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *