Tomaszów Lubelski

TOMASZÓW Poszukiwania wolontariuszy trwają! Dołącz do drużyny

W Tomaszowie Lubelskim, już po raz drugi rusza SZLACHETNA PACZKA. Po pierwszej, udanej edycji tomaszowiacy nie przestają i mają ochotę na jeszcze więcej!
Ideą Szlachetnej Paczki od 14 lat jest pomaganie najbardziej potrzebującym i inspirowanie ich do zmian. Jak co roku, bohaterzy w osobach wolontariuszy podejmą wyzwanie – dotrą tam, gdzie bieda sprawiła, że ludzie stracili nadzieję. Tylko w 2014 roku SZLACHETNA PACZKA pomogła 19 580 rodzinom, w tym 24 rodzinom z rejonu Tomaszów i 8 z rejonu Hrubieszów. Co zrobić aby i ten rok był owocny? To bardzo proste! Zostań SuperW Paczki. Jeśli w dzieciństwie pragnąłeś zostać bohaterem, twoje marzenie może się spełnić. Poszukujemy wolontariuszy, którzy będą odwiedzać rodziny, pomogą pozyskiwać darczyńców i co najprzyjemniejsze – skompletują „szlachetne paczki”.  – Wolontariat to nie tylko pomoc innym, ale także korzyści dla nas samych. Ogromna satysfakcja z dobrego wykorzystania wolnego czasu, doświadczenie, którego nie znajdzie się w żadnej książce, bezinteresowna pomoc dająca szczęście innym – tak o byciu SuperW mówi ubiegłoroczna wolontariuszka Sylwia.
Tomaszowska drużyna SZLACHETNEJ PACZKI wciąż czeka na kolejnych bohaterów. Chcesz się sprawdzić? Chcesz pomagać? Chcesz dać nadzieję? Nie zastanawiaj się. SZLACHETNA PACZKA czeka na Ciebie!

bohater.szp
Informacje o projekcie można znaleźć na stronie internetowej: www.szlachetnapaczka.pl
Wolontariusze mogą zgłaszać się pod adresem: www.superw.pl
Zainteresowanych projektem zapraszamy na fanpage SZLACHETNA PACZKA – TOMASZÓW LUBELSKI na fb: www.facebook.com/szlachetnapaczka.tomaszowlubelski
W sprawie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z Liderem Rejonu Tomaszów Lubelski: Magdalena Malec-Tereszczuk, tel. 791 701 874, e-mail: malec.magdalena@gmail.com.
Kontakt z mediami: Katarzyna Wywrocka, tel. 508 102 801, e-mail: kwywrocka@gmail.com
KW – Asystent ds. promocji/na zdjęciu wolontariusze SzP, którzy pracowali na terenie powiatu tomaszowskiego w ubiegłym roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *