TOMASZÓW Ślubowanie klas pierwszych

Niedawno uroczysty akt ślubowania i pasowania na ucznia zainaugurował członkostwo najmłodszych uczniów klasy 1a i 1b w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Orląt Lwowskich w Tomaszowie Lubelskim.

W towarzystwie dyrekcji, nauczycieli, uczniów, rodziców oraz zaproszonych gości: przewodniczącego Rady Miasta – pana Mirosława Fusa, vice przewodniczącej Rady Miasta – pani Moniki Pikuły, dyrektora MBP – pana Jacka Pawłuckiego, dyrektora TDK – pana Dariusza Krecha, podinspektora do spraw oświaty i kultury – pani Anny Sieradzkiej, przewodniczącej Rady Rodziców – pani Katarzyny Żurawskiej – pierwszoklasiści pod kierunkiem wychowawczyń – Magdaleny Krech oraz Eweliny Pleskacz przedstawili program artystyczny, który ukazał ich potencjał poznawczy, wokalny, taneczny i recytatorski.  Brawo! Wzruszenie, radość i energia zjednoczyła wszystkich. Wspaniale, że przeżywamy to razem!

Uroczyste ślubowanie najmłodszych oraz pasowanie na ucznia przez dyrektora – pana Witolda Piturę przypieczętowało spotkanie. W ten sposób ceremonialnie nowi żacy wkroczyli w szeregi szkoły. Następnie dynamicznym krokiem udali się na poczęstunek i zabawę, która zwieńczyła całe przedsięwzięcie.

Życzymy naszym najmłodszym uczniom wspaniałych szkolnych przeżyć, fantastycznych doświadczeń oraz wspólnych  inicjatyw pod skrzydłami Orląt Lwowskich. Pamiętajmy, że edukacja jest pięknym doświadczeniem właśnie dlatego, że nie idziemy przez nią sami.

Ewelina Pleskacz

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!