Na sygnaleSusiecTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Uderzył w przepust i dachował

Wczoraj w Rogóźnie 67-letni kierujący BMW na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze i do rowu gdzie uderzył w przepust i dachował. W wyniku poniesionych obrażeń kierujący i pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Wstępną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

Wczoraj po godzinie 11 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał  zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego do którego doszło na ulicy Wojska Polskiego w miejscowości Rogóźno.

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący BMW jadąc w kierunku Tomaszowa Lubelskiego od miejscowości Krasnobród, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze i do rowu gdzie uderzył w przepust i dachował. 67- letni mieszkaniec gminy Susiec, kierujący BMW oraz 66-letnia pasażerka z tej samej gminy w wyniku poniesionych obrażeń zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący podczas zdarzenia był trzeźwy.

Mundurowi ustalili, że wstępną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane przez tomaszowskich policjantów.  

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *