TOMASZÓW Wielkie otwarcie nowego sklepu Prymus-AGD w Galerii Rynek !

Wielkie otwarcie nowego sklepu w Tomaszowie Lubelskim – Prymus-AGD w Galerii Rynek, w sobotę 1 kwietnia 2017 roku o godzinie 9.00 rano. Serdecznie zapraszamy!!!

Sieć sklepów Prymus-AGD jest importerem drobnych artykułów gospodarstwa domowego wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej (garnki standardowe, garnki na parę, tarki, czajniki, zestawy do przypraw) i emaliowanej (garnki standard, miski), wyrobów z tworzyw sztucznych (miski, krzesła, krzesełka dla dzieci, beczki) oraz młynków z ceramicznym mechanizmem, na który dajemy 10 lat gwarancji. Wszystkie produkty importowane przez naszą firmę znakowane są marką „PRYMUS”.

Jesteśmy również jednym z wiodących na polskim rynku, dystrybutorem znanych w branży AGD marek takich jak: KROSNO, EMALIA OLKUSZ, PORCELANA CHODZIEŻ, PORCELANA ĆMIELÓW, PORCELANA ŚLĄSKA, GERLACH, GERPOL, LAMELA, ART-GOS, HUTA JASŁO, BERFIN. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby z wikliny, drewna, szkła, ceramiki, tworzyw sztucznych oraz wiele produktów ułatwiających życie każdym gospodarstwie domowym. Ogromną zaletą firmy jest proponowanie konkurencyjnych cen oraz dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów.

WIARYGODNOŚĆ

W roku 2010 przystąpiliśmy do programu „RZETELNA FIRMA” i uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający naszą uczciwość i wiarygodność. Dokument ten stanowi zatem obiektywne poświadczenie zasad organizacji, zarządzania i działania naszej firmy.

DLACZEGO WARTO?

Podstawową misją naszej firmy jest wyjście naprzeciw potrzebom indywidualnych Klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz przeszkolony personel zapewnią Państwu osobistą obsługę oraz fachowe doradztwo i opiekę w czasie zakupów.
Jeśli maja Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zawsze chętnie służymy pomocą. Dbamy również o to, by w naszej ofercie znalazły się tylko najlepsze produkty w najatrakcyjniejszej cenie na rynku. Prosimy również pamiętać, że na Państwa życzenie jesteśmy w stanie sprawdzić dostępność i sprowadzić produkty, których aktualnie możemy nie posiadać w naszej ofercie.
Istotne jest również to, że oferujemy tylko i wyłącznie oryginalne produkty, dając na nie gwarancję
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Naszego Sklepu!

mat. promocyjny

One thought on “TOMASZÓW Wielkie otwarcie nowego sklepu Prymus-AGD w Galerii Rynek !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.