TOMASZÓW Wypadek na trasie Tomaszów Lubelski – Pasieki

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (14 lipca) w południe na trasie Tomaszów Lubelski – Pasieki. Kierujący audi A4 z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym samochodem osobowym, po czym uderzył w drzewo. Wszyscy uczestnicy tego wypadku zostali przewiezieni do szpitala.

Po godz. 14.40 na trasie Tomaszów Lubelski – Pasieki doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący audi A4 nie dostosowując prędkości jazdy do warunków panujących na drodze zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie zderzył się z audi A6, po czym uderzył w drzewo. A6 kierował 30-letni mieszkaniec gm. Susiec w samochodzie znajdowała się tez 28-letnia kobieta.

21-latek w ciężkim stanie został przewieziony karetką do szpitala. Dwoje pozostałych uczestników zdarzenia również przewieziono do szpitala gdzie pozostali na obserwacji. Kierowca samochodu osobowego A6 w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zdrowy rozsądek, zachowanie ostrożności na drodze oraz przede wszystkim o jazdę z bezpieczną prędkością, zapewniającą całkowite panowanie nad pojazdem.

mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *