TOMASZÓW Wyśpiewała występ w Katowicach

Julia Jadczyszyn uczennica Centrum Muzycznego TRYTON zakwalifikowała się do niezwykle prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu HOPE FESTIVAL w Katowicach. Spośród nadesłanych nagrań jury w skład którego wchodzili wykładowcy Akademii Muzycznej w Katowicach, wyłoniło 10 finalistów z całej Polski, w tym Julię Jadczyszyn.
W sobotę 29 października w Katowicach odbędzie się Koncert Finałowy Hope Festival – Katowice 2016, którego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Kulturalne – ogólnopolska organizacja pożytku publicznego prowadząca działalność kulturalną i edukacyjną.
Hope Festival jest szansą dla uzdolnionej wokalnie młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na zaprezentowanie się na scenie i rozwijanie swoich muzycznych pasji. Jest również miejscem, gdzie docenieni zostają zdolni, pracowici młodzi ludzie. Jak podczas ostatnich edycji Festiwalu, tak i w tym roku odbędzie się Gala Młodych Talentów, na której zostaną uhonorowani laureaci ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych oraz ich szkoły.
Gwiazdą dziewiątej już edycji Hope Festival będzie Justyna Steczkowska.
Do tej pory na festiwalowej scenie gościli m.in.: Mietek Szcześniak, Ireneusz Krosny, Grupa MoCarta, Monika Kuszyńska, Stanisław Soyka, Grzegorz Turnau, Natalia Kukulska, gromadząc ogółem około 9 tys. osób.
mat. prasowy/autor zdjęcia: Katarzyna Soluch

julia_jadczyszyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.