Na sygnaleTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Z Tomaszowa do Janowa

Wczoraj komisarz Franciszek Bosiak otrzymał powierzenie obowiązków na stanowisku Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Janowie Lubelskim.
Dotychczasowy Naczelnik WK w Tomaszowie Lubelskim, będzie odpowiadał za pion kryminalny.
Wczoraj (30 maja) w świetlicy janowskiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków Pierwszemu Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Janowie Lubelskim. Od wczoraj funkcję tę pełni kom. Franciszek Bosiak, dotychczasowy Naczelnik Wydziału Kryminalnego KPP w Tomaszowie Lubelskim. Podczas uroczystości odebrał on gratulacje od pełniącego obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Janowie Lubelskim mł. insp. Janusza Kaniowskiego oraz funkcjonariuszy i pracowników cywilnych.
Komisarz Franciszek Bosiak służbę w Policji pełni od 1990 roku. Posiada bardzo bogate doświadczenie zawodowe, które zdobywał na stanowiskach wykonawczych i kierowniczych. Od początku służby w Policji związany był z Komendą Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim, zarówno z pionem prewencji jak i kryminalnym. Był między innymi Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych, Zastępcą Naczelnika Zespołu Dochodzeniowo – Śledczego, Zastępcą Naczelnika Wydziału Kryminalnego w KPP w Tomaszowie Lubelskim. Funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim objął w 2013 roku. Cieszy się dużym uznaniem przełożonych oraz szacunkiem podwładnych. Odznaczony Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant” oraz Brązowym „Krzyżem Zasługi”.
mat. KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *