Na sygnaleTomaszów Lubelski

TOMASZÓW Zarzuty usiłowania zabójstwa czterech osób

32 latek odpowie za usiłowanie zabójstwa czterech osób. Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w centrum Tomaszowa Lubelskiego. Z powodu zazdrości, ranił nożem swoją byłą partnerkę oraz trzech mężczyzn. Został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w piątek w godzinach wieczornych. Dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w centrum Tomaszowa Lubelskiego 29 letni mężczyzna został zaatakowany przez znanego mu 32 latka.  Według relacji zgłaszającego wynikało, że  razem z dwoma kolegami w wieku 42 i 56 lat, przebywał na terenie „Zielonego Rynku”. W pewnym momencie podszedł do nich znany im 32 latek i bez ostrzeżenia wyjął nóż, a następnie ranił mężczyzn. Po zdarzeniu napastnik oddalił się w kierunku ulicy Rynek, gdzie przebywała jego była 34 letnia partnerka. Tam doszło między nimi do kłótni, podczas której również zranił nożem kobietę. Całe zajście miało mieć związek z powodu zazdrości i zakończenia się ich związku.

Funkcjonariusze zatrzymali napastnika. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli nietrzeźwi. Ranni mężczyźni oraz kobieta zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście rany okazały się powierzchowne, nie zagrażające ich życiu i zdrowiu.

Po wytrzeźwieniu 32 letni mężczyzna usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa czterech osób. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *