TOMASZÓW Złoty medal Polagra dla Magii Lubczyku

Podczas Targów Polagra Food trwających w Poznaniu (28-30 września 2020 roku) “Magia Lubczyku” – tradycyjna przyprawa w płynie BIO wyprodukowana przez „Manufakturę Kulinarną Pod Lasem” Małgorzaty i Sebastiana Wawrzusiszynów, została nagrodzona jedną z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku – Złotym Medalem MTP.
“Magia Lubczyku BIO” wytwarzana jest wyłącznie z certyfikowanych surowców ekologicznych, a metody produkcji są skierowane na minimalne zużycie energii i jak najniższe wytwarzanie odpadów. Inspiracja ideą Zero Waste sprawia, że przyprawa jest ECO FRIENDLY pod każdym względem.
Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie.
Rodzinna firma „Manufaktura Kulinarna Pod Lasem” Małgorzaty i Sebastiana Wawrzusiszynów została także wyróżniona nagrodą „Srebrny Gryf” Powiatu Tomaszowskiego w 2019 roku za kultywowanie rodzinnych tradycji kulinarnych, wprowadzanie nowych technologii w produkcji garmażeryjnej i dystrybucji produktów roztoczańskich.
Jarosław Korzeń – wicestarosta tomaszowski gratulując i dziękując firmie „Manufaktura Kulinarna Pod Lasem” za promocję Powiatu Tomaszowskiego towarzyszył wystawcom podczas Targów Żywności Regionalnej i Ekologicznej oraz Targów Polagra Food.
mat. Starostwo Powiatowe w TL
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.