Tomaszów Lubelski

TOMASZÓW/KNIAZIE Aktywne PCK

Oddział Rejonowy PCK w Tomaszowie Lubelskim w ramach współpracy z PSS SPOŁEM organizował w dniach 27-28 maja 2016 roku Dzień Dawcy Szpiku przy sklepie GAMA (ul. Kościuszki).
22 osoby zostały zarejestrowane w czasie akcji. Zarząd Rejonowy dziękuje wolontariuszom ze Zespołu Szkół nr 2 w Tomaszowie Lubelskim oraz Seniorkom koła PCK.
Ponadto Oddział Rejonowy PCK w Tomaszowie Lubelskim wraz z Kołem Seniorek PCK zorganizował Dzień Dziecka z PCK w Kniaziach (28 maja).
Uczestniczyło w nim 21 dzieci w wieku od 2 do14 lat wraz z rodzicami. Dla dzieci przygotowano zabawy, gry oraz poczęstunek.
[print_gllr id=6121]
Nagrody w postaci zabawek i słodyczy zostały przygotowane przez Powszechną Spółdzielnię Spożywców „SPOŁEM w Tomaszowie Lubelskim, baloniki – Bank Spółdzielczy Tomaszów Lubelski, Masarnia Kunki – kiełbaska na grilla, Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim – gadżety, PHU Marina – kulki kąpielowe dla dzieci, TRANS-SUKCES Wiesław Banaś zapłacił za oprawę muzyczną prowadzoną przez – Mirosława Pyter oraz indywidualny sponsor, który ufundował deskorolkę, która została wylosowana przez dziecko z grupy dzieci starszych oraz rolki wraz z ochraniaczami i torbą przez dziecko z grupy od 2 do 4 lat.
Kolejna taka impreza odbędzie się 12 czerwca w Rabinówce (gm. Tomaszów Lubelski).
Dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie, bez nich nie byłoby tyle atrakcji.
mat. Oddział Rejonowy PCK w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *