InfoNewsTomaszów Lubelski

INFO Amelia Puchalska zachwyciła na scenie programu The Voice Kids

To wielki przebój zespołu Blondie z płyty „No Exit”, którą grupa powróciła do aktywności muzycznej po kilkunastoletniej przerwie…

Amelia Puchalska – „Maria” – Przesłuchania w ciemno | The Voice Kids Poland 7

W ostatnim odcinku programu The Voice Kids uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim, Amelia Puchalska, zrobiła wrażenie na widzach i trenerach wykonaniem utworu „Maria” z repertuaru Blondie.

Jej niezwykła interpretacja piosenki sprawiła, że od razu zwróciła uwagę wszystkich obecnych w studio.

Niewątpliwie najbardziej pamiętnym momentem występu Amelii było obrócenie się wszystkich trenerów. To wyjątkowe osiągnięcie świadczy nie tylko o talentach wokalnych uczennicy, ale również o jej unikalnym stylu i zdolności do poruszenia publiczności.

Po udanym występie Amelia Puchalska dostała się do kolejnego etapu programu The Voice Kids, co jest ogromnym osiągnięciem i dowodem na jej talent muzyczny. Na pewno będziemy mogli śledzić jej dalszą przygodę na muzycznej scenie, z niecierpliwością oczekując na kolejne występy.

Gratulujemy Amelii Puchalskiej i życzymy jej dalszych sukcesów na muzycznej drodze, której początek właśnie miał miejsce na scenie The Voice Kids. Mamy nadzieję, że będzie kontynuować zdobywanie serc publiczności.

Redakcja@

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *