TYMIN Potrącenie 7-letniego dziecka

Wczoraj w miejscowości Tymin miało miejsce potrącenie 7-latlki. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że dziewczynka wbiegła na jezdnię. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która przewiozła dziecko do szpitala w Tomaszowie Lubelskim, a następnie do Lublina.

Wczoraj tuż po godz. 15:00 w miejscowości Tymin doszło do potrącenia dziecka. Z relacji kierującego 44-latka mieszkańca gm. Bełżec wynika, ze zauważył grupkę dzieci stojących na poboczu. W pewnej chwili jedno z dzieci przebiegło na drugą stronę ulicy, wtedy kierujący fordem zaczął hamować w obawie, że reszta nieletnich może pójść w ślady pierwszego. Niestety jego przypuszczenia okazały się słuszne zaraz za siostrą wbiegła na jezdnie 7-latka, 44-latek, pomimo podjęcia próby hamowania już wcześniej, nie zdążył wyhamować. Matka dziewczynek powiedziała, że te miały czekać na ojca, który ubierał się w domu i miał iść z nimi na plac zabaw.

Na miejsce została wezwana karetka, która nieprzytomne dziecko zabrała do szpitala w Tomaszowie Lubelskim a następnie do Lublina. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego, mężczyzna był trzeźwy. Teraz funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

mat. KPP w TL

One thought on “TYMIN Potrącenie 7-letniego dziecka

  • 15 listopada, 2017 o 4:30 pm
    Permalink

    Czy wiadomo, co z ranną 7-latką? Żyje?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.