Na sygnaleTomaszów Lubelski

ULÓW Zderzenie osobówki z busem

Rozkojarzenie za kierownicą może nieść ze sobą poważne konsekwencje. Przekonała się o tym 46-letnia kierująca Toyotą, która włączając prawy kierunkowskaz chciała ostatecznie skręcać w lewo. Podczas zmiany decyzji co do kierunku jazdy uderzyła w Renault Master, który ją wyprzedzał. Do szpitala trafiła kierująca Toyotą. Apelujemy o rozwagę za kierownicą.

Wczoraj po godzinie 14 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 853, na wysokości miejscowości Ulów.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że samochody jechały w kierunku Biłgoraja. Przed pojazdem marki Renault Master jechała osobowa Toyota, która w pewnym momencie zasygnalizowała zamiar skrętu w prawo. Kierująca zjechała do prawej krawędzi jezdni i nagle zmieniając zdanie co kierunku jazdy, włączyła lewy kierunkowskaz i podjęła manewr skrętu w lewo.

Jadący za Toyotą 35-letni kierujący Renault przekonany, że jadąca przed nim osobówka skręca w prawo, podjął manewr wyprzedzania podczas którego doszło do bocznego zderzenia z Toyotą, skręcającą w lewo.

Do szpitala trafiła 46-letnia mieszkanka gminy Tomaszów Lubelski. 35-letni mieszkaniec Lublina, kierujący busem nie potrzebował pomocy medycznej. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Wyjaśniamy szczegółowe przyczyny tego zdarzenia i apelujemy o rozwagę za kierownicą.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *