WÓLKA ŁOSINIECKA Groźny wypadek

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Wólka Łosiniecka. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Renault z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na pobocze, a następnie swoją jazdę zakończyła w przydrożnym rowie. 47-latka wraz z 17-letnim pasażerem zostali przewiezieni do szpitala.

Wczorajszego popołudnia dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Wólka Łosiniecka. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zastali pojazd marki Renault, który wjechał do rowu. Jak ustalili to 47-letnia kierująca z gm. Susiec z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na pobocze drogi, a następnie do przydrożnego rowu. Kobieta wraz z 17-letnim pasażerem pojazdu zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci zbadali stan trzeźwości kierującej, jak się okazało była trzeźwa.

Apelujemy do kierowców o zachowanie rozwagi. Okres jesienny, to czas szczególnie trudny dla uczestników ruchu drogowego. Opady deszczu powodują, że widzialność jest ograniczona, a drogi bardzo śliskie, dlatego też musimy zachować szczególną ostrożność i dostosować prędkość jazdy do warunków panujących na drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.