GM. TELATYN 89-latek zginął w pożarze

Do tragicznego w skutkach pożaru domu doszło w piątkowe południe w gm. Telatyn. Na poddaszu budynku znaleziono zwłoki 89-letniego mężczyzny. Z pożaru uratowana została 90-letnia kobieta, która przebywała w domu. Policjanci i biegły z zakresu pożarnictwa prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przebiegu i okoliczności zdarzenia.

W piątkowe południe dyżurny tomaszowskiej komendy został powiadomiony o pożarze budynku mieszkalnego w gm. Telatyn w którym przebywają dwie osoby. Będący na miejscu jeden z domowników oznajmił, że gdy wspólnie z żoną przebywał na pobliskim polu zauważył wydobywający się z domu dym. Natychmiast zadzwonił pomoc.

W trakcie akcji gaśniczej w zgliszczach, na strychu znaleziono zwłoki mężczyzny. Policjanci ustalili, że ofiarą pożaru jest 89-latek. W domu przebywała również 90-letnia kobieta, którą na szczęście udało się uratować. Została przewieziona do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. W chwili obecnej policjanci pod nadzorem prokuratora i biegły z zakresu pożarnictwa prowadzą czynności zmierzające do ustalenia przyczyny i okoliczności powstania pożaru.

mat. KPP w TL

2 thoughts on “GM. TELATYN 89-latek zginął w pożarze

 • Październik 2, 2018 at 7:27 pm
  Permalink

  Mężczyzna miał 88 lat, a kobieta ma w tej chwili nie 90 tylko 80. Kobieta w ogóle nie była w szpitalu w związku z pożarem, została dość wcześnie wyprowadzona z domu przez sąsiadów. Skąd w ogóle są informacje podane w artykule? Wstyd

  Reply
 • Październik 3, 2018 at 9:32 pm
  Permalink

  Materiał pochodzi ze strony policji.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!