EdukacjaSPORTTyszowceŁaszczów

TYSZOWCE / ŁASZCZÓW Ferie z zapasami

Aktywnie lecz nie przed telewizorem czy komputerem spędzali tegoroczne ferie uczestnicy akcji: FERIE Z ZAPASAMI organizowanej w Tyszowcach i Łaszczowie. Miejski Klub Sportowy Pogoń Tyszowce oraz Zapaśniczy Klub Sportowy Lwy Łaszczów zorganizowały dla dzieci blok zajęć rekreacyjno-ruchowych połączonych z wyjazdem na krytą pływalnię i do parku trampolin oraz zawodami NINJA TYSZOWCE i zawodami zapaśniczymi.


W ramach akcji: FERIE Z ZAPASAMI organizowanej w Tyszowcach oraz Łaszczowie dzieci brały udział w grach i zabawach ruchowych, zawodach zapaśniczych, konkursach rysunkowych oraz zawodach NINJA TYSZOWCE, których gościem specjalnym był Radosław Bierzanowski uczestnik programu NINJA WARRIOR POLSKA oraz reprezentant kraju w zapasach.
Chętni pojechali też na krytą pływalnię oraz do parku trampolin do Zamościa, a feryjną ofertę uzupełniły zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach oraz nocowanie na sali zapaśniczej zakończone tradycyjnie bitwą na poduszki.
Prowadzący zajęcia i pomysłodawca akcji trener „Pogoni” Daniel Chwastek cieszy się z wysokiej frekwencji podczas tegorocznych spotkań, która pokazała, że w Tyszowcach i Łaszczowie nie brakuje młodych ludzi, którzy chcą się ruszać i czynnie spędzać czas.
W organizacji „FERII Z ZAPASAMI” pomogli: Burmistrz Tyszowiec Andrzej Podgórski, Burmistrz Łaszczowa Aleksandra Pietrasz, Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Tyszowcach Pani Agnieszka Podgórska, Dyrekcja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łaszczowie Pani Aneta Małysz, Piotr Marszalec, Wojciech Karpiński, Dariusz Grabiec – Bank Spółdzielczy w Tyszowcach, Paweł Kościołko – PUK Tyszowce, Radosłąw Bierzanowski.

Daniel Chwastek

Jeden komentarz do “TYSZOWCE / ŁASZCZÓW Ferie z zapasami

  • Najlepsze ferie jakie mogą sobie dzieci zapewnić to ferie z ZAPASAMI Polecamy serdeczne

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *