PIŁKA NOŻNA Kiwerce najlepsze w halówce

Rozegrano kolejny Halowy Turniej Samorządowców o Puchar Wojewody Lubelskiego.

Zawody otworzył Wojciech Żukowski – burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, obecny był także Przemysław Czarnek – Wojewoda Lubelski a także Jan Kowalczyk – starosta Powiatu Tomaszowskiego.

W zawodach wzięło udział aż trzy zespoły z Ukrainy (Krzemieniec, Kiwerce, Wasylków).

 

WYNIKI

Grupa A
Lubelski Urząd Wojewódzki
Miasto Krzemieniec
Miasto Kraśnik
Miasto Tomaszów Lubelski
Miasto Świdnik

Poszczególne wyniki:
Lubelski Urząd Wojewódzki – Miasto Tomaszów Lubelski 1:2
Miasto Krzemieniec – Miasto Świdnik 0:2
Miasto Świdnik – Miasto Kraśnik 2:0
Miasto Tomaszów Lubelski – Miasto Krzemieniec 2:0
Miasto Krzemieniec – Lubelski Urząd Wojewódzki 5:0
Miasto Kraśnik – Miasto Tomaszów Lubelski 0:3
Miasto Tomaszów Lubelski – Miasto Świdnik 2:0
Lubelski Urząd Wojewódzki – Miasto Kraśnik 0:0
Miasto Kraśnik – Miasto Krzemieniec 1:1
Miasto Świdnik – Lubelski Urząd Wojewódzki 2:0

Grupa B
Miasto Kiwerce
Miasto Lublin
Gmina Kąkolewnica
Miasto Wasylków
Powiat Tomaszowski

Poszczególne wyniki:
Miasto Kiwerce – Miasto Wasylków 4:0
Miasto Lublin – Powiat Tomaszowski 0:0
Powiat Tomaszowski – Gmina Kąkolewnica 0:1
Miasto Wasylków – Miasto Lublin 0:2
Miasto Lublin – Miasto Kiwerce 0:2
Gmina Kąkolewnica – Miasto Wasylków 0:1
Miasto Wasylków – Powiat Tomaszowski 1:0
Miasto Kiwerce – Gmina Kąkolewnica 1:2
Gmina Kąkolewnica – Miasto Lublin 0:1
Powiat Tomaszowski – Miasto Kiwerce 0:0

Klasyfikacja końcowa:
1. Miasto Kiwerce
2. Miasto Tomaszów Lubelski
3. Miasto Świdnik
4. Miasto Lublin
5. Miasto Wasylków
6. Miasto Krzemieniec
7. Miasto Kraśnik
8. Gmina Kąkolewnica
9. Powiat Tomaszowski
10. Lubelski Urząd Wojewódzki

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy bramkarz: Dymytro Salej – Miasto Kiwerce
Najlepszy zawodnik: Krystian Zawadzki – Miasto Świdnik
Król strzelców: Sebastian Brytan – Miasto Tomaszów Lubelski

Wyróżniający się zawodnik drużyny:
Lubelski Urząd Wojewódzki: Radosław Karaś
Miasto Tomaszów Lubelski: Zenon Maksymiak
Miasto Krzemieniec: Jarosław Torskij
Powiat Tomaszowski: Radosław Piwowarski
Miasto Wasylków: Andrej Ogkodanyj
Miasto Świdnik: Paweł Kwiatkowski
Gmina Kąkolewnica: Łukasz Wysokiński
Miasto Kraśnik: Piotr Wykoszynek
Miasto Kiwerce: Oleksandr Watrak
Miasto Lublin: Tomasz Gawęda

Redakcj@/fot. TPI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!