Na sygnaleTomaszów Lubelski

TOMASZÓW 100 mandatów za przekroczenie prędkości

Wczoraj policjanci tomaszowskiej drogówki przeprowadzili akcję pod nazwa „Prędkość”. Konsekwencją tej akcji jest 101 mandatów karnych i cztery zatrzymane prawa jazdy z czego jeden kierujący to osiemnastolatek i prawo jazdy odebrał w kwietniu.

Wczoraj w powiecie tomaszowskim została przeprowadzona akcja prędkość. Policjanci nałożyli na kierujących za przekroczenie prędkości 101 mandatów karnych. Ponadto w miejscowości Przewale gm. Tyszowce 22-latek mieszkaniec Łukowa jechał BMW w terenie zabudowanym 110 km/h. Również w Tomaszowie Lubelskim został zatrzymany kierujący niespełna 18- letni, który jechał suzuki w terenie zabudowanym i miał na liczniku 115 km/h. Ten młody mieszkaniec Tomaszowa, prawo jazdy odebrał w kwietniu tego roku.

Następny kierujący mieszkaniec Żyrardowa to 57-latek, który w terenie zabudowanym w Lubyczy Królewskiej, jechał 105 km/h. 33- letni mieszkaniec gm. Tomaszów w miejscowości Wieprzów swoim oplem jechał 115 km/h. Tym czterem kierującym zostało zatrzymane prawo jazdy oraz zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 400 zł.

Każdego dnia przyczyną wypadków, do których dochodzi na drogach, jest m.in. brawura połączona z niedostosowaniem przez kierujących prędkości do warunków panujących na drodze i obowiązujących przepisów. Pomimo wielu apeli nadal znajdują się osoby, które swoją nieodpowiedzialnością stwarzają duże zagrożenie dla siebie i innych użytkowników ruchu.
mat.KPP w TL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *