Na sygnaleTomaszów Lubelski

DĄBROWA TOMASZOWSKA Bez tablic rejestracyjnych i kompletnie pijany

54-letni kierowca Audi zwrócił uwagę tomaszowskiej drogówki, kiedy jechał DK nr 17 w m. Dąbrowa Tomaszowska bez tablic rejestracyjnych. Okazało się, że pojazd nie ma również ubezpieczenia, a jego kierowca jest kompletnie pijany. Dzięki czujności mundurowych, udaremniono mu dalszą jazdę. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Niedzielnego popołudnia w m. Dąbrowa Tomaszowska policjanci tomaszowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem Audi, który jechał krajówką bez tablic rejestracyjnych. Okazało się, że za kółkiem siedział 54-letni mieszkaniec gminy Tarnawatka, który był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Kiedy policjanci przebadali jego trzeźwość, okazało się, że ma ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto, pojazd, którym się poruszał nie był ubezpieczony. Mężczyźnie udaremniono dalszą jazdę, zatrzymano dokument prawa jazdy, a pojazd został odholowany na parking strzeżony.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości  wkrótce kierowca Audi odpowie przed sądem. Poniesie również konsekwencje prawne za popełnione wykroczenia.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *