Uncategorized

Fura nagród do wygrania w loterii PZU

15 października rusza loteria PZU. Każdy klient, który posiada aktualną polisę OC w PZU ma szansę wygrać samochód lub rower. Loteria potrwa 12 tygodni.

Jak zdobyć losy na furę nagród od PZU? To proste. Wystarczy kupić lub odnowić OC samochodu w PZU albo zgłosić aktualną polisę ważną co najmniej do 8.01.2016 r. Każde dodatkowe ubezpieczenie komunikacyjne (np.: AC, Auto Szyba, NNW) to dodatkowy los w loterii. W ramach loterii odbędzie się 12 losowań, w każdym do wygrania Opel Mokka Enjoy i 30 rowerów ROMET Angel 28”. Łączna pula nagród to 12 samochodów i 360 rowerów.

Jak wziąć udział w loterii? Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.loteriapzu.pl, zgłosić udział konsultantowi infolinii (801 102 102), bądź wypełnić formularz w oddziale PZU lub u agenta. Można też wypełniony formularz wysłać pocztą bezpośrednio do organizatora loterii. Do loterii można zgłosić się od 15.10.2015 r. do 8.01.2016 r.

Ponadto w ramach oferty specjalnej posiadacze ubezpieczenia OC w PZU mogą tankować taniej na stacjach LOTOS i LOTOS Optima. Do końca stycznia zapłacą 10 groszy mniej za każdy litr paliwa. Karty rabatowe LOTOS Navigator będzie można odebrać u agentów lub w oddziałach PZU.

Loterii będzie towarzyszyć kampania reklamowa w telewizji, radiu i w internecie. Akcja będzie promowana także w oddziałach PZU, u agentów oraz w kanale direct marketingowym do klientów PZU. Od listopada na dedykowanej stronie loterii www.loteriapzu.pl dostępna będzie gra, w której po zeskanowaniu twarzy uczestnicy dowiedzą się jakim są typem kierowcy. Aplikacja zrobi użytkownikowi zdjęcia podczas wyświetlania filmu z różnymi sytuacjami na drodze. Emocje uczestników zabawy będą analizowane i na ich podstawie zostanie określone jakim są typem kierowcy.

Szczegóły na www.loteriapzu.pl

Za działania ATL odpowiada agencja DDB&tribal, za działania digital agencja VML. Media zakupił Starlink. Organizatorem loterii oraz działań trade i direct marketingowych jest DATA SOLUTIONS SP. z o.o.

https://www.youtube.com/watch?v=sXEXnUGRK7o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *