INFO Wirtualny spacer po muzeum AK w Bondyrzu

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość zaprasza na wirtualny spacer po Muzeum Historycznym Inspektoratu Zamojskiego Armii Krajowej im. Stanisława Prusa ps. „Adam” w Bondyrzu.
Dzięki staraniom Związku jako właściciela Muzeum uruchomiona została strona umożliwiająca jego wirtualne zwiedzanie.
Wirtualny spacer dostępny jest na stronie internetowej ŚZŻAK O/Z pod adresem https://spacer.akzamosc.pl/ oraz na największym portalu wycieczek panoramicznych http://www.wirtualnykraj.pl, który jest jednocześnie jego wykonawcą.
Nowa inicjatywa pozwala odwiedzić Muzeum przez Internet z dowolnego urządzenia, bez wychodzenia z domu. Na odwiedzających stronę czeka pełna prezentacja Muzeum i jego eksponatów. Podczas zwiedzania można posłuchać profesjonalnego lektora, który opowiada historię Muzeum od momentu powstania, po dzisiejszą jego aktywną działalność.
 
Wirtualny spacer po Muzeum Historycznym Inspektoratu Zamojskiego AK im. Stanisława Prusa ps. „Adam” w Bondyrzu został zrealizowany w ramach projektu pn. „Silni historią – wzmocnieni na przyszłość” dofinansowanego ze środków otrzymanych z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa w ramach „Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO”.
 
mat. prasowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.