JÓZEFÓWKA Wypadku z udziałem trzech pojazdów

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 850 w miejscowości Józefówka doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów. 41-letni kierujący oplem, podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka 59-letniemu kierującemu toyotą, który następnie uderzył w wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej mercedesa. Z obrażeniami ciała do szpitala trafił 32-letni pasażer toyoty. Apelujemy o ostrożność za kierownicą!

Wczoraj przed godzina 13  dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło na drodze wojewódzkiej numer 850 w miejscowości Józefówka.

Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 41-letni mieszkaniec gminy Rachanie kierujący oplem,  wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka 59-letniemu kierującemu toyotą, mieszkańcowi gminy Bolesław. Toyota następnie uderzyła w wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej mercedesa, którym kierował 58-letni mieszkaniec gminy Rachanie. Policjanci przebadali kierujących na zawartość alkoholu w organizmie. Byli trzeźwi.

Pomocy medycznej potrzebował 32-letni pasażer toyoty, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Pozostali uczestnicy zdarzenia podróżowali bez pasażerów. Dokładny przebieg i okoliczności wypadku będą wyjaśniali policjanci.

Apelujemy o rozwagę i zachowanie ostrożności za kierownicą.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.