TOMASZÓW 29-latek zatrzymany za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 29-latka, który posiadał znaczną ilość środków odurzających. Z zabezpieczonej od mężczyzny marihuany można byłoby wytworzyć ponad 1,5 tysiąca porcji dilerskich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz będzie doprowadzany do sądu z wnioskiem tymczasowy areszt.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej we wtorek zatrzymali 29-letniego mieszkańca województwa podkarpackiego. Według ich ustaleń mógł posiadać zabronione prawem substancje odurzające. Mężczyzna znajdował się na terenie Tomaszowa Lubelskiego w swoim samochodzie na parkingu. Podczas przeszukania pojazdu, policjanci ujawnili i zabezpieczyli znaczną ilość suszu roślinnego, który okazał się być marihuaną. Z zabezpieczonego suszu można byłoby wytworzyć ponad 1,5 tysiąca porcji dilerskich tego narkotyku.

29-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał już zarzuty za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Trafił przed oblicze sądu z wnioskiem Policji i Prokuratury o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

mat. KPP w Tomaszowie Lubelskim

One thought on “TOMASZÓW 29-latek zatrzymany za posiadanie znacznych ilości narkotyków

  • 4 lutego, 2022 o 12:50 pm
    Permalink

    To zajebiscie tylko czemu jest na wolności?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.