RACHANIE Zatrzymany za posiadanie marihuany

Tomaszowscy kryminalni zabezpieczyli narkotyki, które posiadał przy sobie 38-letni mieszkaniec gminy Rachanie. Przy mężczyźnie policjanci ujawnili 45 gramów suszu roślinnego. Mężczyzna został zatrzymany i niebawem usłyszy zarzuty posiadania substancji odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W czwartek policjanci z Wydziału Kryminalnego tomaszowskiej komendy podczas wykonywania czynności służbowych ustalili, że kierujący toyotą 38-letni mieszkaniec gminy Rachanie może posiadać substancje zabronione. Ich przypuszczenia potwierdziły się. Podczas przeszukania, przy mężczyźnie ujawniono 45 gramów suszu roślinnego.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania, policjanci potwierdzili, że ujawniona substancja to marihuana, której posiadanie jest zabronione na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

38-letni mieszkaniec gminy Rachanie niebawem usłyszy zarzuty posiadania substancji odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

starszy sierżant Małgorzata Pawłowska

mat. KPP w TL

One thought on “RACHANIE Zatrzymany za posiadanie marihuany

  • 25 kwietnia, 2021 o 7:47 pm
    Permalink

    Nic to nie załatwia sprawy tam jest ich wielu wystarczy przejżeć konta społecznościowe lokalnych ćpunów i wszystkich by wyłapał naczelne z Panem N i S i kilkoma koleżankami fajna grupa przestępczą a policja tomaszowska przymyka na to oko brawo!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.