Na sygnaleTomaszów Lubelski

JUSTYNÓWKA Dachowanie z udziałem nietrzeźwego kierowcy

20-letni kierujący Volkswagenem wyjeżdżając z Justynówki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i dachował w przydrożnym rowie. Jak się okazało, mężczyzna w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu. Już teraz stracił prawo jazdy, a o jego dalszym losie wkrótce zadecyduje Sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godz. 20. w miejscowości Justynówka (gm. Tomaszów Lub). Dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że doszło tam do dachowania pojazdu.

Jak się okazało 20-letni mieszkaniec gm. Rachanie kierujący Volkswagenem, wyjeżdżając z Justynówki na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w betonowy przepust i dachował w przydrożnym rowie. Mężczyzna jechał bez pasażerów. Ze względu na doznane obrażenia, został zabrany karetką do szpitala. Mundurowi sprawdzili jego stan trzeźwości. Mężczyzna w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu.

Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy, a o konsekwencjach jego jazdy pod wpływem alkoholu wkrótce zadecyduje Sąd. 20-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

KPP w Tomaszowie Lubelskim

2 komentarze do “JUSTYNÓWKA Dachowanie z udziałem nietrzeźwego kierowcy

  • Ostatnio też dachował passat za Czartowczykiem w lesie i też na promilach i też z gm Rachanie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *