KONKURS Szóste urodziny salonu Recman. Wygraj stylowe męskie dodatki!

W dniach 22 i 23 listopada marka Recman będzie obchodzić szóstą rocznicę otwarcia salonu w Tomaszowie Lubelskim. Wszyscy, którzy w tych dniach odwiedzą salon mieszczący się przy ul. Lwowskiej 14, będą mogli skorzystać z 20% rabatu na cały nieprzeceniony asortyment! Co więcej, na każdego klienta, który dokona zakupu, będzie czekać dodatkowa niespodzianka – prezent od marki Recman.

Urodzinowy rabat, który może być znakomitą okazją do uzupełnienia garderoby, oraz prezent-niespodzianka to jednak nie wszystko! Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:
1 nagroda: perfumy Black by Recman + gadżety
2 nagroda: spinki Recman + gadżety
3 nagroda: krawat + gadżety
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

  • Jak powinien ubrać się elegancki mężczyzna zimą?

Odpowiedź prosimy przesłać na adres mailowy redakcja@tomaszowski.com.pl (w treści wiadomości należy koniecznie podać swoje imię i nazwisko – to warunek konieczny do odebrania nagrody). Czekamy do 24 listopada do godziny 23:59. Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową. Nagrody będzie można odebrać w salonie Recman przy ul. Lwowskiej 14.

Polska firma Recman jest znana na rynku od 1986. Marka posiada więc ponad 30-letnie doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.
Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku – kliknij tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!