Krynice

KRYNICE Co z parkiem? Wymyśl i wygraj gotówkę

Jeszcze przez dwa tygodnie Gmina Krynice przyjmuje propozycje w konkursie na zagospodarowanie zieleni w miejscowym parku.
Autor najciekawszego pomysłu na wykorzystanie tego terenu na potrzeby rekreacyjne mieszkańców i gości otrzyma nagrodę finansową.
Park w Krynicach, który jest objęty ochroną konserwatora, znajduje się w sąsiedztwie zabytkowego pałacu, przy drodze prowadzącej do miejscowego cmentarza. Na razie w pobliżu jest altana, ale samorząd chce, by w samym parku pojawiły się dodatkowe elementy infrastruktury, które będą sprzyjać wypoczynkowi.
Swoje propozycje mogą zgłaszać osoby fizyczne, posiadające dyplom architekta krajobrazu lub pokrewnych specjalności, firmy, które mają takich pracowników, a także studenci tego typu kierunków.
Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.krynice.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 84 66 30 225, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..”>ugkrynice@wp.pl.
Propozycje wraz z niezbędnymi załącznikami należy składać do 15 kwietnia w sekretariacie urzędu lub przesyłać pocztą na adres: Urząd Gminy Krynice, Krynice 1, 22-610 Krynice.
mat. UG Krynice

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *