Lubycza KrólewskaPolityka / Samorząd

LUBYCZA KRÓLEWSKA „Samorząd Przyjazny Energii”

Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej ogłosiło zwycięzców konkursu „Samorząd Przyjazny Energii”.
Na podstawie otrzymanych zgłoszeń Kapituła konkursu wybrała sześć jednostek samorządu terytorialnego, których codzienne działania, inicjatywy i starania wspierające niezawodność i bezpieczeństwo dostaw energii zostały najwyżej ocenione.
Decyzją Kapituły konkursu, tytuł „Samorząd Przyjazny Energii”, zwycięzcą reprezentującym obszary działania, PGE Dystrybucja S.A., została gmina Lubycza Królewska, która otrzymała pamiątkową statuetkę oraz grant inwestycyjny w wysokości 15 tysięcy złotych.
Konkurs ma za zadanie wspieranie i promowanie współpracy pomiędzy spółkami sektora elektroenergetycznego oraz jednostkami samorządu terytorialnego. Uczestnicy przedstawili realizowane przez swoje gminy działania, które w znaczący sposób przełożyły się na poprawę niezawodności dostaw energii do gospodarstw domowych, przedsiębiorstw i instytucji.
Wręczenie nagród odbyło się 7 października 2015 roku podczas Uroczystości Jubileuszowej z okazji XXV-lecia PTPiREE w Hotelu Marriott w Warszawie.
mat. UG w Lubyczy Królewskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *