NARCIARSTWO Monika Skinder startuje w Seefeld
Mieszkańców naszego powiatu, a w szczególności Tomaszowa Lubelskiego czekają ogromne emocje.
Monika Skinder wystartuje na Mistrzostwach Świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld (Austria).
W Austrii zawodnicy będą rywalizować w takich dyscyplinach jak: skoki narciarskie, kombinacja norweska i biegi narciarskie.
Zawody w skokach narciarskich, kombinacji norweskiej i biegach narciarskich zaplanowano od 20 lutego do 3 marca.
Monika wystartuje obok Justyny Kowalczyk czy Izabeli Marcisz.
Trzymamy kciuki!
Pełny terminarz startów Polaków w każdej z dyscyplin /za sport.pl/
20 lutego, środa
Biegi narciarskie, kwalifikacje kobiet na 5 km techniką klasyczną – 12:15 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Biegi narciarskie, kwalifikacje mężczyzn na 10 km techniką klasyczną – 13:30 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Skoki narciarskie, mężczyźni, HS 130, trening – 14:00
Ceremonia otwarcia – 18:00 (TVP Sport)
21 lutego, czwartek
Biegi narciarskie, kwalifikacje sprintów stylem dowolnym – 11:45 (Eurosport 1, Eurosport Player); 12:00 (TVP Sport)
Biegi narciarskie, finały sprintów stylem dowolnym – 14:00 (Eurosport 1, Eurosport Player, TVP Sport)
Skoki narciarskie mężczyzn, HS 130, trening – 14:00 (TVP Sport, TVP 1)
22 lutego, piątek
Kombinacja norweska,skoki, HS 130 – 10:30 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Skoki narciarskie, HS 130, kwalifikacje – 14:00 (Eurosport, Eurosport Player)
Kombinacja norweska, bieg na 10 km mężczyzn – 15:45 (Eurosport 1, Eurosport Player)
23 lutego, sobota
Biegi narciarskie, skiathlon kobiet – 10:30 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Biegi narciarskie, skiathlon mężczyzn – 12:00 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Skoki narciarskie mężczyzn, konkurs indywidualny, HS 130. TVP Sport – studio od godz. 13:30, transmisja od 14:30; TVP 1 – studio od 14:20, transmisja od 14:30; Eurosport 1, Eurosport Player – studio od 14:00, transmisja od 14:30
24 lutego, niedziela
Kombinacja norweska, skoki drużynowe na skoczni dużej – 10:00 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Biegi narciarskie, sprinty drużynowe – 11:30 (Eurosport, Eurosport Player)
Skoki narciarskie mężczyzn, konkurs drużynowy, HS 130 (TVP Sport – studio od godz. 13:30, transmisja od 14:45; TVP 1 – studio od 14:35, transmisja od 14:45; Eurosport 1, Eurosport Player – studio od 14:15, transmisja od 14:45)
25 lutego, poniedziałek
przerwa
26 lutego, wtorek
Skoki narciarskie mężczyzn, HS 109, trening – 12:30
Biegi narciarskie, 10 km techniką klasyczną kobiet – 13:15-14:50 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Skoki narciarskie kobiet, konkurs drużynowy, HS 109 – 16:15 (Eurosport 1, Eurosport Player)
27 lutego, środa
Biegi narciarskie, 15 km techniką klasyczną mężczyzn – 13:30 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Skoki narciarskie, konkurs indywidualny kobiet, HS 109 – 15:45 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Skoki narciarskie mężczyzn, HS 109, trening – 19:30
28 lutego, czwartek
Kombinacja norweska, skoki na skoczni małej – 10:30 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Biegi narciarskie, sztafeta 4x5km kobiet – 12:50-14:15 (TVP Sport); 12:30 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Kombinacja norweska, bieg na 10 km mężczyzn – 14:45 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Skoki narciarskie, kwalifikacje mężczyzn, HS 109 – Eurosport 1, Eurosport Player – studio od godz. 16:00, transmisja od 16:30.
1 marca, piątek
Biegi narciarskie, sztafeta mężczyzn 4×10 km – 13:15 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Skoki narciarskie mężczyzn, HS 109 – TVP Sport – studio od godz. 15:10, transmisja od 16:00; TVP 1 – studio od 15:35, transmisja od 16:00; Eurosport 1, Eurosport Player – studio od 15.30, transmisja od 16.
2 marca, sobota
Kombinacja norweska, skoki drużynowe, HS 109 – 10:30 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Biegi narciarskie, 30 km techniką dowolną kobiet – 12:00 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Skoki drużyn mieszanych HS 109 – TVP Sport – studio od godz. 15:05, transmisja od 16:00; TVP 1 – studio od 15:40, transmisja od 16:00; Eurosport 1, Eurosport Player – studio od 15:45, transmisja od 16:00
3 marca, niedziela
Biegi narciarskie, 50 km techniką dowolną mężczyzn – 12:30 (Eurosport 1, Eurosport Player)
Ceremonia zamknięcia – 15:30 (Eurosport 1, Eurosport Player, TVP Sport, TVP 1)
Redakcj@